Firma istnieje od 1998 roku i ma na swoim koncie wiele kompleksowych projektów architektonicznych, budowlanych począwszy od budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych,rezydencji po budynki użyteczności publicznej, zakłady produkcyjne, stacje paliw itd. Zdobyte doświadczenie głównego architekta, praktyka zawodowa w renomowanej pracowni architektonicznej, studia podyplomowe z planowania przestrzennego i szkolenia w zakresie certyfikatów energetycznych pozwoliły na kompleksową obsługę potencjalnego inwestora począwszy od projektu poprzez proces inwestycyjny budowy po wnętrza i certyfikaty.

 

firma_3d

Biuro zajmuje się głównie architekturą kubaturową i architekturą wnętrz, wzornictwem przedmiotów użytkowych projektując meble.

Przygotowuje materiały w celu uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, decyzji środowiskowych, pozwoleń na budowę, podziału nieruchomości, a co za tym idzie wydzielenia samodzielnych lokali, wykonuje także charakterystykę energetyczną budynków- certyfikaty energetyczne. W swej działalności „prowadzi” również budowy pełniąc funkcje kierownika budowy, inspektora nadzoru inwestorskiego jaki nadzory autorskie a także pomaga w optymalnym, kompleksowym prowadzeniu inwestycji. Firmę interesują zarówno projekty ambitne wywołujące tzw ”wyzwania” dla niecodziennego inwestora jak i projekty spełniające wymagania każdego inwestora, łączące estetykę, elegancję z funkcjonalnością. Powstające projekty architektoniczne łączą prostotę z funkcjonalnością, wpisane są urbanistycznie w otoczenie, miejsce, są energooszczędne w zależności od potrzeb ekologiczne z wykorzystaniem naturalnych materiałów budowlanych jak i współczesnych technologii i rozwiązań.

Autorytetem firmy jest Frank Lloyd Wright i Jego myśl przewodnia gdzie
„… architektura powinna być wkomponowana i zespolona z naturą…”
to ideał do którego staramy się dążyć.