Architekt Renata Kula ukończyła w 1996 roku architekturę na Politechnice Łódzkiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała już od 1993 roku jako student będąc asystentem projektanta w renomowanej firmie architektonicznej. Ukończyła także studia podyplomowe z planowania przestrzennego na Politechnice Warszawskiej, odbyła szkolenie z zakresu certyfikatów energetycznych w Sieradzu. Obecnie właściciel i założyciel w/w firmy. Posiada uprawnienia projektowe architektoniczne jak i budowlane wykonawcze oraz przynależy odpowiednio do właściwej izby samorządu zawodowego.

omnie

1990 – 1996

- Politechnika Łódzka Wydział Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska
kierunek : Architektura.

2002

- uzyskanie uprawnień budowlanych nr 10/R6/ŁIA/02
do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

2003

- uzyskanie uprawnień budowlanych nr LOD/0090/OWAA/03
do  kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.
  • Na koncie ma udział w konkursie „Dom dostępny” w 1997 roku pod kier. A. Sautera organizowanym przez „MURATOR” którego rezultatem było zaprezentowanie projektu domu jednorodzinnego w katalogu na rok 1997.
  • Obecnie działająca czynnie w Łódzkiej Izbie Architektonicznej w komisji rewizyjnej. Na swoim koncie ma wiele projektów budynków mieszkalnych ,letniskowych jak i rezydencji, użyteczności publicznej o różnej funcji ,zakładów produkcyjnych ,stacji paliw itd.
  • Interesuję się współczesna architekturą, modą, fotografią, sportem w wolnych chwilach, jeśli je mam, maluję, jeżdżę konno, podróżuję.